Interešu izglītība

Pieteikšanās nodarbībām "Mazie pētnieki" vai "Mazulīšu skola".
Pieteikties

Mazie pētnieki

Interešu izglītības pulciņš “Mazie pētnieki” piedāvā nodarbības, pirmsskolas vecuma bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam, ar Montesori principiem. Šīs nodarbības var apmeklēt gan bērnudārza "Mikausis" izglītojamie, gan Ogres pilsētas pirmsskolas vecuma bērni. 

Mazulīšu skola

Interešu izglītības pulciņš “Mazie pētnieki” piedāvā mazuļu skoliņu no 1,2 gada vecuma. Mazuļu skoliņā nodarbības notiek bērniem kopā ar vecāku. Tas ir brīnišķīgs laiks, kad skolotāja vadībā Jūs varat kopā ar savu bērnu izzināt pasauli pēc Montesori metodēm un turpināt šīs metodes pielietot arī mājās, lai tas kļūst par dzīvesveidu.
Bērns pielāgotā vidē rod iespēju vingrināt dažādas praktiskās dzīves iemaņas.
Vide, kura ir pielāgota bērnam un viņa vajadzībām, palīdz veikt dažādas sadzīves norises, kas palīdz nostiprināt apgūstamās prasmes. Apgūstamās prasmes veiksmīgi un organiski integrējas ikdienas gaitā. Bērns pielāgotā vidē rod iespēju vingrināt dažādas praktiskās dzīves iemaņas. Jo veiksmīgāk bērns tiek galā ar dažādiem sadzīves darbiem paša spēkiem, jo pozitīvāk tas atsaucas uz viņa pašapziņu. Bagātinot pirmskolas ikdienu “Mikausis” paplašina interešu izglītības pulciņu. Jau vairākus gadus bērniem ir iespēja apmeklēt “Mazos pētniekus”, lai praktisko izzinātu šo pasauli un to izdzīvotu.2023./2024. MĀCĪBU GADA IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS:

Pirmdienās notiek angļu valodas nodarbības bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadiem. Nodarbību sākums plkst.18:00. Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes - 30 minūtes aktīva mācīšanās pēc Mouse and Me programmas un 30 minūtes spēles un rotaļas angļu valodā.

Otrdienās un ceturtdienās notiek bērnu attīstošās nodarbības ar Montesori elementiem vecuma posmā no 3 līdz 7 gadiem. Nodarbību sākums otrdienās plkst. 16.45 un ceturtdienās plkst. 18.00 un tās ilgums ir 60 minūtes.

Otrdienās plkst. 18:00 notiek arī Lego konstruēšanas nodarbības bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam.

Trešdienās plkst.18:00 notiek keramikas bērniem 4 gadu vecuma.

Piektdienās notiek radošās darbnīcas nodarbības, sākums plkst.18:00

Katru otro sestdienu notiek Mazuļu skoliņa bērniem vecumā no 1,2 līdz 3 gadiem kopā ar vecākiem. Mazuļu skoliņas sākums plkst.9:30.

“Mazie pētnieki” organizē arī individuālas nodarbības bērna vispusīgai attīstībai, lasītprasmei vai sagatavošanai skolai.

Tāpat tiek organizētas līdzdarbošanās izbraukuma nodarbības uz bērnudārzu, skolu vai nometni par tēmu “Saules sistēmas planētas”. Šajās nodarbībās pirmsskolas bērni vecumā no 4 līdz 7 gadiem vai skolas vecuma bērni no 1. klases līdz 4. klasei praktiskā nodarbībā ar uzskatāmiem materiāliem – visuma imitāciju, planētām, Sauli var iepazīt Saules sistēmas uzbūvi.

“Mazie pētnieki” nodarbības notiek privātajā pirmsskolas izglītības iestādē “Mikausis” Mālkalnes prospektā 10, Ogrē.
Lai pieteiktos nodarbībām zvani 26375434 vai meklē mūs Facebook lapā @Mazie pētnieki, mājas lapā www.mazie.lv

Seko līdzi Mazo pētnieku nodarbībām:
@MaziePetnieki
"Mikausis"
© 2010 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.