PPII Mikausis ieteikšana 80%

PPII Mikausis rekomendēšanas indekss ir 80%! Mūs rekomendē, jo pie mums ir jaukas skolotājas un skolotāju palīgi.

Mūsu pedagogs Dace Gailīte saņēma titulu “Ogres novada Gada pedagogs 2023” par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību Ogres privātā PII “Mikausis”.

Rekomendēšanas aptauja atklāj, ka pie mums ir mierpilna un mīlestības pilna atmosfēra. Mēs piedāvājam individuālu pieeju, kas balstīta kristīgās vērtībās un Montesori metodikā.

Avots: Privātā pirmsskolas izglītības iestāde „Mikausis” pirms kolektīva pasākuma 2024. gada februārī veica aptauju bērnu vecāku vidū ar galveno jautājumu: Vai Jūs ieteiktu saviem draugiem, radiem, kolēģiem, paziņām vest savus bērnus uz privāto pirmsskolas izglītības iestādi Mikausis? 

Rekomendācijas indekss jeb NPS (Net Promoter’s Score) ir plaši pasaulē izplatīta un viena no vienkāršākajām aprēķina metodēm, kas novērtē klientu pieredzi un lojalitāti, ar vienu jautājumu novērtējot iespējamo rekomendācijas potenciālu konkrētajam pakalpojumam. Pasaules praksē par teicamu rekomendācijas indeksu uzskata, ja tas ir lielāks par 50, Mikausim šis rādītājs sasniedz 80%!

Vairāk par 2023. gada Ogres novada pedagogu:

https://www.ogresnovads.lv/lv/jaunums/pasvaldiba-godina-ogres-novada-gada-pedagogs-2023-laureatus-un-ilggadejos-pedagogus

"Mikausis"
© 2010 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.